Bambusové rolety

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúka tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka množstvo estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety je možné dostať v dvojakom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhladného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k peknímu a pravidelnému riaseniu.

ASHA

image image

Základný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené povrázkom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutia roletky.

Stiahnuť brožúru


FEBA

image image

Jedná sa o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zaistené povrázkom a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutie tkaniny.

Stiahnuť brožúru


EDESA

image image

Jedná sa o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný len z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zaistené navíjaním na hriadeľ pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. To umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutie tkaniny.

Stiahnuť brožúru

Bezplatná cenová ponuka

Navhrneme Vám najvhodnejšie riešenie na mieru a poskytneme odbornú konzultáciu...

kontaktujte nás