Drevené žalúzie

Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovaní svetla cez drevené lamely a to robí z tejto klasickej ochrany výrobok zvlášť dekoratívny. Sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Ich prevedenie ju radí na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nijako lacnou, určenú predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

DREVENÉ ŽALÚZIE 25mm

slider slider

Drevená žalúzie 25mm je základným predstaviteľom rady drevených žalúzií.

Vyťahovanie drevenej žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Naklápanie lamiel je zaistené dreveným ovládačom.

Možnosti montáže:

- na krídlo
- na ostenie

Stiahnuť brožúru


DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm

slider slider

Drevená žalúzia Klasik je osadená lamelou 50mm, je elegantným zástupcom drevených žalúzií, evokuje atmosféru dvadsiatych rokov Ameriky. Lamely sú uchytené v plechovom profile, ktorý je zakrytý dizajnovú drevenou garnižou.

Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutie lamiel. Naklápanie lamiel je zaistené povrázky s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom.

Možnosti montáže:

- na ostenie
- na stenu

Stiahnuť brožúru ISOLINE LOCO


DREVENÉ ŽALÚZIE 50mm RETRO

slider slider

Drevená žalúzie 50mm Retro, jedná sa o posledného zástupcu drevených žalúzií, ktorý sa skvele hodí pre štýlové interiéry kde prevláda línie Retro klasika. Lamely a ovládací mechanizmus sú uchytené na drevenom profile. Celkové naklápanie lamiel je ovládané pomocou povrázkov s hruškou.

Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva ovládacím mechanizmom povrázkom s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutie lamiel. Odlišnosti sú farebné pásky (plní funkciu rebríčku) sú voľne nadefinovatelné a tak dovolí zladiť žalúziu s ďalšími prvkami interiéru.

Možnosti montáže:

- na ostenie
- na stenu

Stiahnuť brožúru ISOLINE LOCO

Druhy devených lamiel - CLASIC

image image image image image

Druhy devených lamiel - CLASIC PLUS I

image image image image image

Druhy devených lamiel - CLASIC PLUS II

image image image image image

Bezplatná cenová ponuka

Navhrneme Vám najvhodnejšie riešenie na mieru a poskytneme odbornú konzultáciu...

kontaktujte nás