Všeobecné informácie

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE SALAMANDER

image

Plastové profily priemyselných produktov Salamander (SIP) pochádzajú z najlepšej firmy. Tradičný podnik so skúsenosťami desaťročí a veľkým know-how vyrába plastové profily pre okná a dvere, ktoré sú už sériovo dimenzované na najvyššie namáhanie. Na výrobu sa používajú výlučne kvalitné plasty. Výsledkom je jedinečne hladká a hygienicky bezchybná povrchová štruktúra, na ktorej sa takmer vôbec nemôžu usadzovať nečistoty.

Či ušľachtilá biela alebo farebná krása: minimálne nároky na čistenie a ošetrovanie postačujú, aby sa okná udržali trvalo tak pekné, ako prvý deň. Kvalitný plast je odolný voči poveternostným vplyvom a striedajúcim teplotám. Aj v oblasti bezpečnosti voči lejakom a funkčnej bezpečnosti, stability, vysokej životnosti a odporu voči trvalému zaťaženiu dosahujú okná a dvere špičkové hodnoty.


Profily okienProfily dveríFotogaléria

Okenné a dverové kovanie SIEGENIA AUBI

image

Firma KFV, založená v roku 1868 Karolom Flietherom, patrí k vedúcim výrobcom zámkov v Európe. Dobré meno nielen doma ale aj v zahraničí si firma získala vďaka vysokej kvalite výrobkov, rozmanitým inováciám a širokému trhovo orientovanému sortimentu.
V roku 1873 začal August Bilstein s výrobou okenného kovania pod značkou AUBI. Vďaka strategickej spolupráci s vybranými veľkoobchodnými zákazníkmi si firma zabezpečila pevnú pozíciu vo vývoji špecifických systémových riešení pre zákazníkov.
Už pred spojením s firmou AUBI Beschläge GmbH v roku 2003 patrila firma SIEGENIA-FRANK KG k európskym lídrom na trhu s okenným kovaním a modernou vetracou technikou. Pod spoločnou vlajkou SIEGENIA-AUBI KG sa firmy spoliehajú na využitie synergického efektu.
Kúpou firmy KFV roku 2006 vzniká skupina SIEGENIA-AUBI KFV. Prevzatím firmy FCV na výrobu cylindrických vložiek firmou KFV v roku 2008 sa stáva skupina SIEGENIA-AUBI najväčším svetovým výrobcom techniky pre okná a dvere. Vďaka spojenému potenciálu firiem disponuje rozsiahlym technickým know-how a 140 ročnými skúsenosťami.