Profily dverí

Profil Streamline

image

Vchodové dvere sú vizitka každého bývania. Okrem všetkých bezpečnostných prvkov by ste nemali zabúdať i na celkové zladenie do koncepcie dizajnu domu a okolia. Ak chcete niečim oživiť vchod do domu, odporúčame vchodové plastové dvere s rôznymi výplňami rozmanitých farieb a dekorov.

Vyznačujú vysokou pevnosťou, dokonalou funkčnosťou a vysokou kvalitou. Tepelne a zvukovo-izolačné vlastnosti tohto profilu sú zárukou pohodlia a pokoja Vášho domova.

  • Výborná tepelná izolácia - 4-komorového profilu
  • Veľký priemer oceľovej výstuže - zaručuje najvyššiu stabilitu
  • Prah s prerušeným tepelným mostom - lepšia tepelná izolácia a znížená kondenzácia
  • Klasický elegantný vzhľad - s mäkkými krivkami
  • Dve tesnenia na prahu - Zabraňujú prenos zvuku a tepelné mosty
  • Odolný proti poveternostným vplyvom a ľahká údržba plast. profilu
  • Široká škála farieb - K dispozícií v mnohých štandardných farbách

Katalóg dverových výplní - PDFStiahnuť brožúru

FAREBNÉ ODTIENE

image

Splňte si vaše priania komfortu a pohody života. Urobte okná najkrajším miestom domu. Tak mnohostranná, ako vaše želania, tak individuálna je ponuka farieb a vzorov. Vnútri biele, vonku farebné. A ak chcete, vnútri aj vonku farba.

Je jedno či chcete vyjadriť silné akcenty alebo farebne zdôrazniť fasádne prvky: Vysoko kvalitné fólie v mnohých štandardných farbách a vzoroch nenechajú žiadne želanie týkajúce sa stvárnenia otvorené. Fólia pritom pôsobí ako prídavná ochranná vrstva, ktorá chráni profily pred silnýám slnečným žiarením a poveternostnými vplyvmi. Tak plastový profil aj po rokoch nestratí nič zo svojej krásy.

Na výber je množstvo silne svietiacich až po diskrétne odstupňovanie farieb. Vysoko kvalitné vzory dreva prepožičajú fasádam zvlášť ušľachtilý charakter. Samozrejme sú možné na vyžiadanie tiež individuálne RAL a špeciálne farby.

Bezplatná cenová ponuka

Navhrneme Vám najvhodnejšie riešenie na mieru a poskytneme odbornú konzultáciu...

kontaktujte nás