Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníku (plneného polyuretánovou penou). Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu. Obťažovanie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje. Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo klukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

RADIX

slider slider slider slider slider

Vonkajšia roleta určená pre dodatočnú montáž do ostenia. Skladá sa z roletového panciera, boxu a vodiacich líšt. Pancier je zostavený z lamiel s krycou výškou 37mm, ktorá môže byť hliníková (vyplnené polyuretánovou penou) alebo plastová. Roletový box je vyrobený z valcovaného hliníku a je dodávaný v 6-tich veľkostiach v závislosti na výške rolety. Štandardne sa ponúka vo farbe bielej a hnedej. Na prianie zákazníka je možné ho nalakovať podľa vzorkovníka RAL.

Box je dodávaný v úkose 45 ° typ RADIX, polguľatý typ RADIX-R1 a guľatý RADIX-R2. Roletový box je v rovnakých farbách ako vodiace nohy. Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú na rám okna alebo do ostenia. Štandardne sú dodávané v bielej a hnedej farbe (možné i lakovanie podľa vzorkovníka RAL alebo polep renolitovou fóliou). Bežným doplnkom roliet dnes býva motorické ovládanie s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

Stiahnuť brožúru RADIX


COMBI

slider slider slider

Nadokenné roleta, určená pre montáž ako súčasť plastového okna ako u novostavieb, tak pri rekonštrukciách. Roletový box je zostavený z plastových blokov v bielej alebo hnedej farbe s možnosťou potiahnutia renolitovou fóliou. Box je zateplený a má obdĺžnikový prierez. Dodáva sa v dvoch základných veľkostiach v závislosti na výške rolety. Rovnako tento typ roliet je možné vybaviť motorickým ovládaním s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

Stiahnuť brožúru COMBI


Farebné prevedenia lamiel LA 37

image image image image image image image image image image image image image image image

Bezplatná cenová ponuka

Navhrneme Vám najvhodnejšie riešenie na mieru a poskytneme odbornú konzultáciu...

kontaktujte nás